Skontaktuj się z nami! +48 58 351 17 51

biuro@kolagencolway.pl

COLWAY

pasja, innowacyjność, doświadczenie

Colway

COLWAY to Sieć Konsumencka i organizacja dystrybucyjna zorganizowana w systemie wielopoziomowego marketingu sieciowego.  W odróżnieniu od wielu biznesów sieciowych, jakie pojawiły się wraz z transformacją ustrojową – COLWAY jest przedsięwzięciem w 100% polskim. Obsługiwanym w swojej dotychczasowej historii przez zarejestrowane w Polsce spółki jawne, co znaczy, że ich wspólnicy odpowiadają całym kapitałem spółki i całym majątkiem prywatnym za wszelkie zobowiązania i realizację zawartych przez COLWAY umów. Nie istnieje konstrukcja prawno – organizacyjna, która dawałaby większe bezpieczeństwo uczestnikom dystrybucji w wielopoziomowym marketingu sieciowym. Jest ona również w tej branży całkowitym precedensem.

COLWAY nie obiecuje na swoich spotkaniach informacyjnych nierealnych dochodów. To firma handlowa o kilkunastoletniej historii, w której podział zysków jest całkowicie klarowny, a nie sekta ekonomiczna, wabiącą uczestników abstrakcyjnymi wizjami. COLWAY pokazuje w jaki konkretny sposób zarabia się setki złotych już nazajutrz po przystąpieniu do sieci, a tysiące złotych po kilku lub kilkunastu tygodniach. Pokazuje również, jak można zarabiać nawet dziesiątki tysięcy złotych miesięcznie, w sposób uczciwy, wolny od częstych w marketingu sieciowym klimatów psychomanipulacji.

Nie jesteśmy piramidą finansową ani stowarzyszeniem domokrążców – lecz rodzimą, polską, do bólu normalną organizacją dystrybucyjną, opartą o jasne reguły i orędownictwo konsumenckie. COLWAY jest także entuzjastyczną społecznością zakupowo – beneficjencką bardzo dobrze zweryfikowaną przez lata 2004-2016 w zakresie wiarygodności i rzetelności. Prowadzącą jawną, otwartą księgowość obrotów własnych z pełną jednocześnie ochroną wszelkiej informacji o uczestnikach Sieci. Firmą stojącą twardo na ziemi. Stojącą – dodajmy – polskimi produktami i własnym, silnym polskim kapitałem.

Produkty COLWAY – są unikalne na skalę światową, nie deklaratywnie jak w milionach zalewających nas reklam, lecz rzeczywiście.
W większości są pochodnymi sensacyjnych odkryć polskiej biochemii. Używamy do ich tworzenia substancji lub formuł mało znanych w kosmetologii i medycynie zdrowia.Często pozyskiwanych rdzennymi polskimi technologiami. Są to produkty kultowe, o efektywności potwierdzonej przez setki tysięcy użytkowników. Doskonale rozpoznawalne jako marka, Postrzegane są jako artykuły w doskonałej relacji ceny do jakości.wyglądaj dobrze

czuj się świetnie

Szybki kontakt

biuro@kolagencolway.pl

Zamówienia:
+48 58 351 17 51
+48 735 800 111

Jesteśmy dostępni
w dniach:
poniedziałek – piątek
w godzinach:
9:00 – 17:00