Skontaktuj się z nami! +48 58 351 17 51

biuro@kolagencolway.pl

Czas realizacji zamówienia

W przypadku zamówienia płatnego przelewem bankowym lub przelewem on-line realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu  wpłaty na naszym rachunku. Towar wysyłamy maksymalnie do 3 dni roboczych po wpływie pieniędzy na konto bankowe choć z reguły przesyłki są nadawane w ciągu 24h od momentu wpływu płatności. Jeśli z jakiegoś powodu wysyłka ma się opóźnić (np. z powodu braku produktu w magazynie) to na pewno o tym poinformujemy e-mailem.

W przypadku zamówienia za pobraniem realizacja zamówienia rozpoczyna się po wpłynięciu formularza zamówienia na skrzynkę poczty elektronicznej sklepu, towar wysyłany jest maksymalnie do 3 dni roboczych po otrzymaniu informacji o wyborze przesyłki płatnej przy odbiorze.  W razie przewidywanych opóźnień – oczywiście o tym powiadomimy.

Dbamy o to aby nasi Klienci otrzymali swoje produkty w nienaruszonym stanie, dlatego starannie zabezpieczamy każdą wysyłaną paczkę. Wszelkie opłaty za opakowanie i zabezpieczenia przesyłki wliczone są w podane w koszyku koszty.

Niestety nie zawsze mamy kontrolę nad tym co się dzieje z paczką w trakcie drogi do naszych Klientów, dlatego prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została ona naruszona podczas transportu.

Szybki kontakt

biuro@kolagencolway.pl

Zamówienia:
+48 58 351 17 51
+48 735 800 111

Jesteśmy dostępni
w dniach:
poniedziałek – piątek
w godzinach:
9:00 – 17:00