Skontaktuj się z nami! +48 58 351 17 51

biuro@kolagencolway.pl

AmiColina – wiedza, która poraża

Co to właściwie jest AmiColina?

Wiedza, która poraża…

AmiColina
Zawiera olej z konopi i olej z jąder pestek moreli o wyjątkowej czystości i stężeniu (to pierwsza ekstrakcja takiego oleju dokonana w stanie nadkrytycznym z pomocą CO2). Oba składniki olejowe AmiColiny cenione są za zawartość aż 75-80% niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, a szczególnie kwasów alfa-linolenowego (LNA) i linolowego (LA) w idealnej proporcji. Olej z konopi zawiera również 3% kwasu gamma-linolenowego, niedostępnego w większości żywności. Nienasycone kwasy tłuszczowe odgrywają ważną rolę w podtrzymywaniu kondycji błony fosfolipidowej – a więc i funkcji wszystkich naszych komórek, a także wpływają na zawartość istotnych hormonów i zrównoważoną ilość lipidów we krwi.

Dopiero w XXI wieku odkryto, że każde żywe stworzenie na wyższym poziomie rozwoju posiada receptory kannabinoidowe CB1 i CB2. Co z nich wynika poza drogą odbierania bodźców, nauka dopiero bada. Rodzi to wiele nadziei, a nawet słychać o coraz liczniejszych sukcesach. Olej z konopi zawiera liczne kannabinoidy, w tym CBD, CBG i śladowe ilości THC. Jest to dokładnie taki olej, jakiego w trosce o zdrowie swoje lub najbliższych – poszukują tysiące osób, odważnie sięgających po substancje będące akurat „na topie” i mające żarliwych zwolenników, mimo iż dowody naukowe na ich działanie są ciągle za słabe. Przypłynął do Europy z Wietnamu, uzyskał certyfikat wysokiej jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego. Otrzymał także od najlepiej na świecie się na tym znających instytutów holenderskich błogosławieństwo legalności, zależne w przypadku konopi zawsze od zawartości procentowej substancji
psychoaktywnych. Do obrotu po raz pierwszy wprowadzony został przez Niemców. Stanowi połowę składu AmiColiny – z pewnością jedynego takiego produktu w Europie.

Taki olej z pestek moreli, jakim jest drugi składnik AmiColiny – nie występuje z kolei jeszcze w żadnym innym preparacie na świecie. Pozyskano go po raz pierwszy w tej formie w 2014 roku w Polsce, w Puławach, obecnie wytwarzany jest tylko w jednym zakładzie, w Niemczech dla: www.oasisofhope.com – (zobacz koniecznie, co to!), na użytek wewnętrzny tej placówki. Nie jest, jak popularnie dostępne oleje tłoczony z nasion moreli słodkiej, lecz wyłącznie z jąder gorzkich pestek. Następnie frakcjonowany metodą ekstrakcji przeciwprądowej nadkrytycznym ditlenkiem węgla. Taka metoda pozwala na wydobycie z olei absolutu. W tym przypadku chodzi głównie o jedną substancję: laetril. Poza tym jest to prawie taki sam olej z pestek moreli, jak każdy inny… Oprócz świetnej kolekcji nienasyconych kwasów tłuszczowych zawiera też tokotrienol – najlepszą z naturalnych form witaminy E.

AmiColina to suplement diety, dedykowany profilaktyce zdrowotnej, jednakże wybór do jej składu akurat tych dwóch olei, inspirowany był również coraz większym zapotrzebowaniem na nie wśród konsumentów, które wywołują ożywione, także medialne dyskusje na temat kannabinoidów – substancji występujących w oleju z konopi oraz: amigdaliny (laetril, B17) zawartej w oleju z jąder pestek moreli. Te ogromne emocje społeczne wywołują głównie doniesienia o skutecznym stosowaniu ich w coraz to kolejnych krajach, w terapiach alternatywnych, również bardzo poważnych schorzeń.

Sklep KolagenColway.pl

Dostawa
Płatność
Reklamacje i zwroty
Regulamin
Polityka prywatności
Polityka Cookies
Kontakt