Skontaktuj się z nami! +48 58 351 17 51

biuro@kolagencolway.pl

Zarabiaj z Colway

To bardzo proste

Współpraca

Witamy Cię z otwartymi rękami!

Witamy w wesołej, rodzimej gromadzie, gdzie cenimy wysoko naszą cechę narodową – zaradność oraz polską wynalazczość. Gdzie dbamy o Młodość i o Zdrowie! W polskiej organizacji konsumencko – dystrybucyjnej COLWAY !

To, że zaszczycasz nas lekturą tego materiału oznacza, że i do Ciebie wreszcie dotarły pogłoski o magicznych eliksirach – polskich rybich kolagenach, których istnieniu jeszcze czasami towarzyszy niedowierzanie, ale które wzbudzają od trzynastu lat fascynację i pożądanie. O preparatach medycyny zdrowia – suplementach Colway, jakie nie mają sobie podobnych, bądź o pierwszym na świecie Szamponie z diosminą, który realnie zagęszcza włosy… Być może dotarły też do Ciebie wieści o tym, że na polskich wynalazkach biochemicznych, jakie promuje COLWAY – można nieźle zarobić.

Dlaczego kolageny chronione patentem dystrybuowane są zazwyczaj w sposób bezpośredni? Pytano nieraz przez minione lata. Dlaczego nie z półek sklepowych? Dlaczego nie słychać o nich w telewizji, jeśli to taka sensacja światowa? Na te pytania również odpowiada niniejszy materiał.

Minęło bowiem ponad trzynaście lat od pierwszych prezentacji, a Sieć COLWAY rozprowadziła bez reklamy i promocji medialnej, ze znikomym udziałem placówek handlowych – ponad dwa MILIONY opakowań Kolagenu Naturalnego oraz kosmetyków od niego pochodnych, produktów anti-age klasy premium i otoczonych już legendami preparatów prozdrowotnych! Setki tysięcy osób je kupiło, a dziesiątki tysięcy użytkowników nabywa je systematycznie – w tej liczbie Twoi znajomi. To właśnie dzięki orędownictwu konsumenckiemu, bez reklamy medialnej, kiedy za każdą opinią o jakości i skuteczności tych produktów stał ich żywy, realny użytkownik – powstała rozpoznawalna marka o znakomitych referencjach.

Wiele produktów COLWAY obrosło legendami. Nie jest więc trudno docierać z nimi do nowych środowisk, w których otwierają się znakomite możliwości zarobkowe. Pozostaje więc pytanie: dlaczego Ty nie czerpiesz jeszcze korzyści z polecania produktów Organizacji, która Cię właśnie zaprasza do swoich szeregów? Do zakupów z rabatem, do tworzenia struktur konsumenckich, do radosnej formy działalności handlowej, gdzie nauczyciele zarabiają lepiej od sprzedawców, gdzie nikt nigdy nie uprawiał akwizycji, gdzie poznać można wielu nowych znajomych, a nawet przyjaciół.

COLWAY bardzo odróżnia się od wielu sieci sprzedażowych, jakie mogła(e)ś poznać osobiście lub ze słyszenia. Jest marketingiem sieciowym z ludzką twarzą, silną antytezą amerykańskiego modelu tego biznesu. Realizowany bardzo „po polsku”, niezmiennie od 2004 roku cieszy się dużym sukcesem na rynku i nieposzlakowaną opinią. Ta Organizacja daje wielu ludziom radość z dostępu do całkowicie unikalnych kosmetyków i suplementów oraz możliwości zarobkowania na ich dystrybucji.

Spróbuj szczęścia razem z nami! Tu nie ma żadnych „starterów”, ani nikt nie wymaga od Ciebie istotnych inwestycji. Tu nie sposób niczego stracić, ani na czym się zawieść. Mówimy, że nasz biznes to „intensywne, dochodowe życie towarzyskie. Im bardziej intensywne, tym bardziej dochodowe”. Sprawdź nas. Jest bardzo prawdopodobne, że zostaniesz już w tej gromadzie wesołych ludzi. Jest także szansa, że COLWAY stanie się dla Ciebie czymś więcej, niż tylko nowym środowiskiem i sposobem na podreperowanie Twojego domowego budżetu. Jest całkowicie realnym, że stanie się Twoim nowym konceptem na życie zawodowe.

COLWAY to wyjątkowo bezpieczna przystań dla marketingowców sieciowych, którzy mają być może za sobą nie najlepsze doświadczenia z poprzednimi prowizjodawcami. Nigdy w naszej historii nie zmieniliśmy planu finansowego, ani zasad działania. Niezmienność tych reguł gwarantujemy Umowami realnie egzekwowalnymi w Polsce, których od 2004 dotrzymujemy literalnie. Kiedy więc nasze plany rozwoju wreszcie międzynarodowego wymagały nieuchronnych zmian Planu Finansowego, to wspólnicy COLWAY nie dotknęli reguł ujętych w Umowy, lecz podejmując duże ryzyko po prostu stworzyli nową firmę i nowy projekt biznesowy – Colway International SA.
Dzieki dobrej obsłudze prawnej prowadzimy politykę skutecznego przystosowania strategii biznesowej do realiów. Postawiliśmy na rozwój organiczny, któremu nie zagrożą również żadne zmiany prawa konkurencyjnego, konsumenckiego, czy rozporządzenia unijne wynikające z realizacji Codex Alimentarius. Rozwój taki odnotowujemy niezmiennie od wielu lat. Organizacja COLWAY nigdy w swojej historii nie doświadczyła kryzysu finansowego, obrotowego, ani żadnych innych burz. Nie przegrywamy żadnych utarczek. Na żadnym polu…

Wypracowaliśmy koncepcję biznesową, którą charakteryzuje stabilność, elastyczność, liberalne zasady współpracy z uczestnikami Sieci oraz żelazna konsekwencja, ale także wizjonerstwo.
Klasyczny COLWAY nie jest przedsięwzięciem bardzo bogatym, gdyż nasz Plan Finansowy uważany jest za jeden z najhojniejszych „podziałów tortu wpływów” w sektorze sprzedaży bezpośredniej.
Tym samym organizatorzy nie zarabiają w nim kwot ogromnych. Mimo tego przez wiele lat systematycznych wzrostów obrotów handlowych, które plasują dziś COLWAY w połowie pierwszej dziesiątki przedsiębiorstw tej branży działających w Polsce, jeśli chodzi o wyniki finansowe – wspólnicy zgromadzili dostateczny kapitał inwestycyjny, by COLWAY mógł prowadzić zarówno badania naukowe jak i wprowadzać każdy praktycznie produkt, jaki opracują polscy naukowcy oraz innowatorzy z jakimi współpracujemy.

Do klasycznego COLWAY przystępuje się praktycznie bezinwestycyjnie. Nie ma tu „pakietu startowego”, materiały informacyjne nie kosztują więcej niż prasa tygodniowa, a materiały szkoleniowe lub reklamowe dostępne są nieodpłatnie, albo kolportowane w formach drukowanych non profit, bądź z symbolicznymi marżami.
Zweryfikować popyt na produkty COLWAY i potencjał korzyści z przyłączenia się do nas można nie tylko tanio, ale i łatwo.
Rychło zorientujesz się, czy mówimy tu prawdę o ultraliberalnym modelu współpracy i przedsięwzięciu przyjaznym uczestnikom, odwróconym całym wysiłkiem organizacyjnym w stronę Sieci.

Znalazł(a)eś się we właściwym czasie i w dobrym miejscu! I między właściwymi ludźmi! Nauczymy Cię szybko, jak buduje się Strukturę konsumencko – dystrybucyjną, która pozwala wesoło i godnie żyć. Pokażemy Ci, jak można w radosnej przygodzie z fantastycznymi produktami i między pozytywnymi ludźmi osiągnąć sukces finansowy i osobisty!

Nie czekaj… Zapytaj mnie o COLWAY

Zbuduj swój biznes z Colway

Uzywaj, polecaj, zarabiaj.

Szybki kontakt

biuro@kolagencolway.pl

Zamówienia:
+48 58 351 17 51
+48 735 800 111

Jesteśmy dostępni
w dniach:
poniedziałek – piątek
w godzinach:
9:00 – 17:00